CB2JB43R0
MFR.Part #
CB2JB43R0
JLCPCB Part #
C3528952
Description
-55℃~+275℃ 2W 43Ω Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D6.4xL18mm Through Hole Resistors ROHS