CB2JB20R0
MFR.Part #
CB2JB20R0
JLCPCB Part #
C2644470
Description
-55℃~+275℃ 20Ω 2W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D6.4xL18mm Through Hole Resistors ROHS