CB2JB1R10
MFR.Part #
CB2JB1R10
JLCPCB Part #
C2644425
Description
-55℃~+275℃ 1.1Ω 2W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D6.4xL18mm Through Hole Resistors ROHS