WW3FB35R7
MFR.Part #
WW3FB35R7
JLCPCB Part #
C6358263
Description
-55℃~+350℃ 35.7Ω 3W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS