CB7JB18R0
MFR.Part #
CB7JB18R0
JLCPCB Part #
C2645205
Description
-55℃~+275℃ 18Ω 7W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL35mm Through Hole Resistors ROHS