CB15JB2R00
MFR.Part #
CB15JB2R00
JLCPCB Part #
C2646676
Description
-55℃~+275℃ 15W 2Ω Wirewound Resistor ±5% ±500ppm/℃ 插件,D13xL48mm Through Hole Resistors ROHS