CB10JBR200
MFR.Part #
CB10JBR200
JLCPCB Part #
C2645306
Package
Plugin,D9.5xL48mm
Description
-55℃~+275℃ 10W 200mΩ Wirewound Resistor ±5% ±800ppm/℃ 插件,D9.5xL48mm Through Hole Resistors ROHS