CB15JB8R20
MFR.Part #
CB15JB8R20
JLCPCB Part #
C3495218
Description
-55℃~+275℃ 15W 8.2Ω Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D13xL48mm Through Hole Resistors ROHS