CB15JB5R10
MFR.Part #
CB15JB5R10
JLCPCB Part #
C2646184
Description
-55℃~+275℃ 15W 5.1Ω Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D13xL48mm Through Hole Resistors ROHS