CF18GT180K
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
CF18GT180K
JLCPCB Part #
C2587029
Package
Plugin,D1.7xL3.3mm
Description
-55℃~+155℃ -850ppm/℃~0ppm/℃ 125mW 180kΩ Carbon Film Resistor ±2% 插件,D1.7xL3.3mm Through Hole Resistors ROHS