CB15JB3R30
MFR.Part #
CB15JB3R30
JLCPCB Part #
C2646641
Description
-55℃~+275℃ 15W 3.3Ω Wirewound Resistor ±5% ±500ppm/℃ 插件,D13xL48mm Through Hole Resistors ROHS