CB10JB3R30
MFR.Part #
CB10JB3R30
JLCPCB Part #
C3487080
Description
-55℃~+275℃ 10W 3.3Ω Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL48mm Through Hole Resistors ROHS