CB15JB4R30
MFR.Part #
CB15JB4R30
JLCPCB Part #
C2646634
Description
-55℃~+275℃ 15W 4.3Ω Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D13xL48mm Through Hole Resistors ROHS