CB10KB10R0
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
CB10KB10R0
JLCPCB Part #
C6138407
Package
Plugin,48x9.5mm
Description
-55℃~+275℃ 10W 10Ω Wirewound Resistor ±10% ±200ppm/℃ Plugin,48x9.5mm Through Hole Resistors ROHS