CB10KB15R0
MFR.Part #
CB10KB15R0
JLCPCB Part #
C6138409
Package
Plugin,48x9.5mm
Description
-55℃~+275℃ 10W 15Ω Wirewound Resistor ±10% ±200ppm/℃ Plugin,48x9.5mm Through Hole Resistors ROHS