CB15KB10R0
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
CB15KB10R0
JLCPCB Part #
C5590283
Package
Plugin,48x13mm
Description
-55℃~+275℃ 10Ω 15W Wirewound Resistor ±10% ±200ppm/℃ 插件,48x13mm Through Hole Resistors ROHS