CB10JB250R
MFR.Part #
CB10JB250R
JLCPCB Part #
C5611131
Package
Plugin,48x9.5mm
Description
-55℃~+275℃ 10W 250Ω Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,48x9.5mm Through Hole Resistors ROHS