NCB10JB10R0
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
NCB10JB10R0
JLCPCB Part #
C2646958
Package
Plugin
Description
-55℃~+275℃ 10W 10Ω Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS