SMA6L13A
Extended
Manufacturer
SCME
MFR.Part #
SMA6L13A
JLCPCB Part #
C7528508
Package
SMAF
Description
-55℃~+150℃ 1 13V 1uA 21.5V 28A 600W TVS Unidirectional SMAF ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS