8.0SMDJ70A
Extended
Manufacturer
SCME
MFR.Part #
8.0SMDJ70A
JLCPCB Part #
C7494668
Package
DO-214AB
Description
-55℃~+150℃ 1 5uA 70V 71A 8kW TVS Unidirectional DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS