1.5SMC91A
Extended
Manufacturer
SCME
MFR.Part #
1.5SMC91A
JLCPCB Part #
C5307530
Package
DO-214AB
Description
-55℃~+150℃ 1 1.5kW 12.2A 125V 1uA 77.8V 86.5V TVS Unidirectional DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS