SMBJ12CA
Extended
Manufacturer
SCME
MFR.Part #
SMBJ12CA
JLCPCB Part #
C7528528
Package
DO-214AA
Description
-55℃~+150℃ 1 12V 19.9V 1uA 30.2A 600W Bidirectional TVS DO-214AA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS