SMCJ30CA
Extended
Manufacturer
SCME
MFR.Part #
SMCJ30CA
JLCPCB Part #
C5345920
Package
DO-214AB
Description
-55℃~+150℃ 1 1.5kW 1uA 30V 31A 33.3V 48.4V Bidirectional TVS DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS