ALC80E472DF100
MFR.Part #
ALC80E472DF100
JLCPCB Part #
C1613741
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 22.5mm 35mm 4700uF 50mm 6.73A@100Hz 65mΩ@100Hz 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS