EKMW421VSN331MR30S
MFR.Part #
EKMW421VSN331MR30S
JLCPCB Part #
C1610158
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.43A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 30mm 30mm 330uF 420V ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS