80MXG2200MEFCSN25X30
MFR.Part #
80MXG2200MEFCSN25X30
JLCPCB Part #
C1583072
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.03A@120Hz 2200uF 25mm 3000hrs@105℃ 30mm 80V ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS