450LSU6800MNB77X191
MFR.Part #
450LSU6800MNB77X191
JLCPCB Part #
C1590073
Package
Bolt,D77xL191mm
Description
-25℃~+85℃ 19.2A@120Hz 191mm 31.4mm 450V 5000hrs@85℃ 6800uF 77mm ±20% 螺栓,D77xL191mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS