50LSW27000MEFC51X83
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
50LSW27000MEFC51X83
JLCPCB Part #
C1615249
Package
Bolt,D51xL83mm
Description
-40℃~+105℃ 21.8mm 27000uF 3000hrs@105℃ 50V 51mm 8.1A@10kHz 83mm ±20% 螺栓,D51xL83mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS