80MXC1800MEFCSN22X35
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
80MXC1800MEFCSN22X35
JLCPCB Part #
C1601950
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 1800uF 2.0585A@10kHz 22mm 3000hrs@105℃ 35mm 80V ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS