16YXG3300MEFCGC18X20
MFR.Part #
16YXG3300MEFCGC18X20
JLCPCB Part #
C1598934
Package
Plugin,D18xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 16V 18mm 20mm 3300uF 6000hrs@105℃ 7.5mm ±20% 插件,D18xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS