80MXC1500MEFC25X25
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
80MXC1500MEFC25X25
JLCPCB Part #
C1608916
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1.59A@120Hz 10mm 1500uF 25mm 25mm 3000hrs@105℃ 80V ±20% 插件,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS