100VXG1200MEFC25X35
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
100VXG1200MEFC25X35
JLCPCB Part #
C1604988
Package
Plugin,D25xL35mm
Description
-40℃~+150℃ 1.76A@120Hz 100V 10mm 1200uF 25mm 35mm 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D25xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS