6.3ZLH4700MG412.5X25
MFR.Part #
6.3ZLH4700MG412.5X25
JLCPCB Part #
C5115465
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 12.5mm 2.03A@120Hz 25mm 4700uF 5mm 6.3V ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS