450VXG100MEFCSN25X25
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
450VXG100MEFCSN25X25
JLCPCB Part #
C1605262
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
-40℃~+150℃ 1.204A@10kHz 100uF 10mm 25mm 25mm 450V 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS