25ZLH3300MEFCGC16X25
MFR.Part #
25ZLH3300MEFCGC16X25
JLCPCB Part #
C5883572
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 16mm 25V 25mm 3300uF ±20% Plugin,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS