6.3YXG1000MEFC8X11.5
MFR.Part #
6.3YXG1000MEFC8X11.5
JLCPCB Part #
C1650579
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 11.5mm 3.5mm 4000hrs@105℃ 6.3V 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS