100YXH100MEFCT810X23
MFR.Part #
100YXH100MEFCT810X23
JLCPCB Part #
C1596483
Package
Plugin,D10xL23mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 100uF 10mm 23mm 595mA@100kHz 5mm 7000hrs@105℃ ±20% Plugin,D10xL23mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS