UKA1C471MPD
MFR.Part #
UKA1C471MPD
JLCPCB Part #
C1669304
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-55℃~+105℃ 11.5mm 16V 2000hrs@105℃ 3.5mm 470uF 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS