160LLE5R6MEFC6.3X11
MFR.Part #
160LLE5R6MEFC6.3X11
JLCPCB Part #
C1581466
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 11mm 12000hrs@105℃ 160V 2.5mm 5.6uF 52mA@120Hz 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS