450USC470MEFCSN30X50
MFR.Part #
450USC470MEFCSN30X50
JLCPCB Part #
C7021048
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.65A@120Hz 3000hrs@85℃ 30mm 450V 470uF 50mm ±20% 插件,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS