35MXG2700MEFCSN20X25
MFR.Part #
35MXG2700MEFCSN20X25
JLCPCB Part #
C1137027
Package
Plugin,D20xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1.29A@120Hz 10mm 20mm 25mm 2700uF 3000hrs@105℃ 35V ±20% 插件,D20xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS