63USC10000MEFCSN35X40
MFR.Part #
63USC10000MEFCSN35X40
JLCPCB Part #
C1611211
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-25℃~+85℃ 10000uF 10mm 3000hrs@85℃ 35mm 40mm 5.49A@120Hz 63V ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS