450LSU4700M64X189
MFR.Part #
450LSU4700M64X189
JLCPCB Part #
C1617300
Package
Bolt,D64xL189mm
Description
-25℃~+85℃ 189mm 28.2mm 450V 4700uF 5000hrs@85℃ 64mm ±20% 螺栓,D64xL189mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS