100ZLH330MEFC12.5X35
MFR.Part #
100ZLH330MEFC12.5X35
JLCPCB Part #
C1498065
Package
Plugin,D12.5xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 12.5mm 330uF 35mm ±20% 插件,D12.5xL35mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS