63MXC2200MEFCSN22X35
MFR.Part #
63MXC2200MEFCSN22X35
JLCPCB Part #
C3721913
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 1.82A@120Hz 10mm 2200uF 22mm 3000hrs@105℃ 35mm 63V ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS