200USC560MEFCSN22X35
MFR.Part #
200USC560MEFCSN22X35
JLCPCB Part #
C1604682
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 200V 22mm 3.27A@10kHz 3000hrs@85℃ 35mm 560uF ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS