LKSA2332MESZ
MFR.Part #
LKSA2332MESZ
JLCPCB Part #
C5781976
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 22mm 2A@120Hz 30mm 3300uF 42V ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS