450HXH82MEPASN20X25
MFR.Part #
450HXH82MEPASN20X25
JLCPCB Part #
C20345167
Package
Plugin,D20xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1.064A@10kHz 10mm 20mm 25mm 450V 5000hrs@105℃ 82uF ±20% Plugin,D20xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS