500BXC22MEFC12.5X35
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
500BXC22MEFC12.5X35
JLCPCB Part #
C1600235
Package
Plugin,D12.5xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 12.5mm 12000hrs@105℃ 22uF 35mm 500V 560mA@100kHz 5mm ±20% 插件,D12.5xL35mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS