50YXS1800MEFC16X35.5
MFR.Part #
50YXS1800MEFC16X35.5
JLCPCB Part #
C5115345
Package
Plugin,D16xL35.5mm
Description
-40℃~+105℃ 16mm 1800uF 2.226A@120Hz 35.5mm 50V 6000hrs@105℃ 7.5mm ±20% 插件,D16xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS